Alustava aikataulu

Päivitetty 5.11.2018

Alla kisapäivien sisältö ja aloitusajat. 

PERJANTAI 22.2.2019
   
aika laji
17:00 M17 60m - alkuerät
  N22 pituus
17:25 M22 60m - alkuerät
17:50 N17 60m - alkuerät
18:30 M19 60m - alkuerät
19:00 N19 60m - alkuerät
19:15 M22 pituus
19:35 N22 60m - alkuerät
20:00 N22 3000m
20:20 M22 3000m
   
   
LAUANTAI 23.2.2019
   
aika laji
10:00 M17 60m - välierät
  M17 pituus
10:15 N17 60m - välierät
10:25 M19 60m - välierät
10:40 N19 60m - välierät
10:45 M19 kuula
10:50 M22 60m - välierät
11:00 M17 seiväs
  N17 korkeus
11:25 N17 / 19 / 22 3000m kävely
  M19 pituus
11:55 M17 3000m + M19 / M22 5000m kävely
12:30 M17 800m
13:00 N17 800m
  M19 korkeus
13:15 N19 seiväs
  M17 kuula
13:35 N17 3-loikka
13:40 N19 60m - finaali
13:50 M17 60M - finaali
13:55 M19 60m - finaali
14:05 N22 60m - finaali
14:10 M22 60m - finaali
14:15 N17 60m - finaali
14:30 M22 korkeus
14:35 N19 1500m
14:50 M22 1500m
15:05 N22 1500m
15:20 M19 3000m
15:50 N17 300m aidat
15:55 N22 seiväs
16:00 N19 3-loikka
16:20 M17 300m aidat
16:55 N19 400m
17:00 N22 kuula
17:35 M19 400m
  M22 3-loikka
18:05 M22 400m
18:35 N22 400m
   
   
SUNNUNTAI 24.2.2019
   
aika laji
9:00 N17 60m aidat - alkuerät
  M17 3-loikka
9:25 N19 60m aidat - alkuerät
9:40 N17 kuula
9:45 N22 60m aidat - alkuerät
10:00 M17 60m aidat - alkuerät
  M17 korkeus
10:20 M19 60m aidat - alkuerät
10:30 N17 seiväs
10:35 M22 60m aidat - alkuerät
  N19 pituus
10:50 N17 60m aidat - välierät
11:05 N19 60m aidat - välierät
11:20 M17 60m aidat - välierät
11:40 N19 200m
12:00 N19 kuula
  N17 pituus
12:35 M19 200m
12:55 N19 korkeus
13:10 M22 200m
13:45 N22 200m
13:55 M19 3-loikka
14:00 M19 seiväs
  M22 kuula
14:25 M17 1500m
14:40 N17 1500m
15:00 N22 korkeus
15:05 M19 800m
15:25 N19 800m
15:40 M22 800m
  N22 3-loikka
15:55 N22 800m
16:00 M22 seiväs
16:10 N17 60m aidat - finaali
16:20 N19 60m aidat - finaali
16:25 N22 60m aidat - finaali
16:35 M17 60m aidat - finaali
16:45 M19 60m aidat - finaali
16:55 M22 60m aidat - finaali
17:10 N19 300m aidat
17:25 N22 300m aidat
17:40 M19 300m aidat
18:00 M22 300m aidat
18:20 M17 300m
18:55 N17 300m
19:55 N19 200m - finaali
20:00 N22 200m - finaali
20:05 M19 200m - finaali
20:10 M22 200m - finaali

 

PALKINTOJENJAKOAIKATAULU 

PERJANTAI 22.2.2019
aika palkinnot
19:00 N22 pituus
20:45 N22 ja M22 3000m
20:50 M22 pituus
   
   
LAUANTAI 23.2.2019
aika palkinnot
11:50 M17 pituus
12:30 M19 kuula
13:00 M17 / M19 / M22 kuula
13:15 N17 korkeus, M17 seiväs, N17 / N19 / N22 kävely
14:00 M19 pituus, M17 800m, M17 3000m + M19 / M22 5000m kävely
14:15 N17 800m
14:30 N19 60m
14:45 M17 60m, M19 60m
15:00 N22 60m, M22 60m
15:15 N17 60m, M17 kuula
15:25 M19 korkeus
15:50 N17 3-loikka
16:00 N19 seiväs, N19 5000m, M22 1500m
17:30 M17 300m aidat, N 19 3-loikka
18:15 N19 400m, N22 kuula
18:35 N22 seiväs, M22 3-loikka
18:55 M19 400m, M22 400m
19:15 N22 400m
   
   
SUNNUNTAI 24.2.2019
aika palkinnot
11:40 N17 kuula, M17 3-loikka
12:25 M17 korkeus, N19 pituus, N17 seiväs
13:10 M17 1500m, N17 1500m
13:50 N19 kuula, M19 800m, N17 seiväs
14:15 N22 pituus, N19 800m, M22 800m, N17 pituus
14:55 N19 korkeus, N22 800m, N17 60m aidat
15:15 N19 60m aidat, N22 60m aidat, M17 60m aidat, M22 kuula
15:35 M19 60m aidat, M22 60m aidat
16:20 M19 3-loikka, M19 seiväs, N19 200m
16:55 N22 korkeus, M19 200m
17:30 M22 200m, N22 200m, N22 3-loikka
18:15 M22 seiväs, N19 300m aidat, M19 300m aidat
18:40 N22 300m aidat, M22 300m aidat
19:35 M17 300m, N17 300m
19:55 M19 200m, N19 200m
20:15 M22 200m, N22 200m