Urheilijalistat

Osallistujalistat kilpailupäivittäin jaoteltuna

Perjantai

M17 60m		
15	Adnan Vuorinen	Esbo IF
16	Adrian Björkgren	IF Drott
28	Aleksi Huotari	Pohjan Koitto
34	Alexander Björkgren	IF Drott
52	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
70	Daniel Keane	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
146	Fredrik Björkqvist	IF Åsarna
171	Hugo Limnell	Helsingfors IFK
193	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö
219	Jeremi Siimes	Turun Urheiluliitto
231	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
234	Johannes Åhman	IF Drott
248	Joonas Rajaniemi	Oulaisten Huima
253	Juho Haapala	Maskun Kataja
254	Juho Hirsto	Helsingin Kisa-Veikot
258	Julius Lehto	Tampereen Urheilijat -38
269	Juuso Pyyhtiä	Lahden Ahkera
298	Konsta Kekäläinen	Veitsiluodon Kisaveikot
322	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
369	Miki Laakso	Helsingin Kisa-Veikot
394	Niilo Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat
411	Oliver Enqvist	IF Sibbo-Vargarna
456	Rasmus Kujala	Helsingfors IFK
459	Rasmus Martin	IF Sibbo-Vargarna
463	Richard Liemula	Kuopion Reipas
488	Sakke Petäjäsaari	Valkealan Kajo
547	Thanakon Singpet	Lapinlahden Veto
561	Tuukka Koskinen	Lahden Ahkera
578	Veeti Katainen	Kenttäurheilijat -58
616	Walter Törnwall	Esbo IF


N17 60m		
13	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
26	Aleksandra Viljanen	Helsingin Kisa-Veikot
37	Anna Pursiainen	Espoon Tapiot
74	Edit Nurminen	Turun Urheiluliitto
93	Eeva Kilpeläinen	Oulun Pyrintö
94	Eeva Samberg	Helsingin Kisa-Veikot
120	Emma Mäkikallio	Pohjan Koitto
128	Enni Lehtomäki	Oulun Pyrintö
144	Fina Backholm	Vasa IS
148	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
162	Helmi Saukkonen	Helsingin Kisa-Veikot
198	Janette Lohilahti	Helsingfors IFK
205	Janna Siegfrids	Vasa IS
214	Jenny Sario	Espoon Tapiot
232	Johanna Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
263	Jutta Seppänen	Espoon Tapiot
287	Katri Kaijanniemi	Vantaan Salamat
293	Kiia Koivistoinen	Iisalmen Visa
329	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö
395	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento
402	Ninja Foxell	Vasa IS
419	Olivia Heino	Turun Urheiluliitto
425	Oona Vasilev	Tapanilan Erä
438	Peppi-Rosa Penttinen	Joensuun Kataja
449	Pinja Ruoho	Lahden Ahkera
477	Saana Boelius	Tampereen Pyrintö
484	Sade Lampila	Karhulan Katajaiset
498	Sandra Piippo-Pinho	Helsingfors IFK
514	Senni Salorinne	Karhulan Katajaiset
519	Siiri Metsälä	Esbo IF
526	Sofia Härkönen	Oulun Pyrintö
531	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura
533	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38
545	Tessa Moisio	Kaipolan Vire
551	Tiia-Noora Anttila	Veitsiluodon Kisaveikot
552	Tiina Taskinen	Veitsiluodon Kisaveikot
570	Veera Häkkinen	Joensuun Kataja
572	Veera Holopainen	Kaavin Kaiku
576	Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö
590	Venla Simolin	Esbo IF
599	Vilja Ketolainen	Viipurin Urheilijat
621	Wilma Taavitsainen	Ristiinan Urheilijat

M19 60m		
22	Aki Häkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
24	Akseli Sautila	Turun Urheiluliitto
44	Anton Koskinen	Helsingin Kisa-Veikot
80	Eeli Purola	Oulun Pyrintö
86	Eero Hirvinen	Kankaanpään Seudun Leisku
89	Eetu Kumpulainen	Kuopion Reipas
192	Isac Wedenberg	Borgå Akilles
222	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
227	Jimi Nukala	Vasa IS
240	Joni Järvinen	Lahden Ahkera
268	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
272	Kaarle Muurikoski	Varkauden Kenttä-Veikot
273	Kabongu Tshibangu	Vasa IS
296	Konsta Gröndahl	Paimion Urheilijat
301	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
304	Lassi Hirvonen	Helsingfors IFK
358	Max Montin	Turun Urheiluliitto
393	Niclas Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
440	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
451	Prince Tshibangu	Vasa IS
511	Sebastian Björkman	Sjundeå IF
546	Tha Ta	Larsmo IF
556	Topias Laine	Helsingin Kisa-Veikot
580	Veeti Vesalainen	Lahden Ahkera
581	Veikko Hirvonen	Savonlinnan Riento
607	Ville Yli-Kivistö	Vantaan Salamat

N19 60m		
17	Aino Eno	Lauttakylän Luja
38	Anni Grekula	Raahen Vesa
75	Edith Berden	Helsingin Kisa-Veikot
105	Elina Rönkkö	Savonlinnan Riento
140	Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu
164	Helmiina Raninen	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
209	Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä
211	Jenna Riikonen	Joensuun Kataja
224	Jessica Laxen	IF Sibbo-Vargarna
243	Jonna Voutilainen	Kuopion Reipas
266	Juulia Kokko	Imatran Urheilijat
274	Kaisa Mikander	Esbo IF
288	Kerttu Latvala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
294	Kiia Paanila	Kuopion Reipas
339	Maija Pitkänen	Turun Urheiluliitto
342	Maisa Laakso	IF Drott
363	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot
415	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö
421	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö
439	Petra Häggqvist	Helsingin Kisa-Veikot
441	Pihla Kinnunen	Kuivasjärven Aura
448	Pinja Purola	Oulun Pyrintö
450	Pirkitta Marjanen	Porin Yleisurheilu
461	Reeta-Mari Mäntyselkä	Kuopion Reipas
481	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot
508	Sara Siltala	Helsingin Kisa-Veikot
577	Veera Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot

N22 60m		
19	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
39	Anni Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot
43	Annika Haverinen	Kajaanin Kipinä
106	Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot
111	Ella Savonen	Loimaan Leisku
154	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot
177	Iiris Törrönen	Kuivasjärven Aura
183	Ilona Kekkonen	Lahden Ahkera
184	Ilona Luoma	Tampereen Pyrintö
196	Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö
242	Jonna Peritalo	Evijärven Urheilijat
295	Kira Kruuti	Helsingin Kisa-Veikot
312	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot
330	Lotta Lahtinen	IF Raseborg
334	Lotta Vento	Turun Urheiluliitto
383	Nea Laine	Turun Urheiluliitto
473	Roosa Määttälä	Kokkolan Veikot
483	Säde Honkala	Turun Urheiluliitto
501	Sanni Mahonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
518	Siiri Karjalainen	Lahden Ahkera
528	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat
539	Taika Koilahti	Turun Weikot Yleisurheilu
542	Taru Väisänen	Oulun Pyrintö
550	Tiia Tammisalo	Esbo IF
596	Viivi Hellman	Tampereen Pyrintö

N22 3000m		
119	Emma Katajalaakso	Kannuksen Ura
286	Katri Gauriloff	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
381	Natalia Nylund	Lahden Ahkera
403	Ninni Löf	Kalajoen Junkkarit
509	Sara-Elise Ruokonen	Kuusjoen Humu



N22 Pituus		
11	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
21	Aino Tapio	IF Sibbo-Vargarna
149	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
154	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot
176	Iina-Kaisa Mäkelä	Kenttäurheilijat -58
225	Jessica Miettinen	Joensuun Kataja
242	Jonna Peritalo	Evijärven Urheilijat
364	Mette Ukkonen	Savonlinnan Riento
473	Roosa Määttälä	Kokkolan Veikot
480	Saara Hakanen	Helsingin Kisa-Veikot
536	Suvi Eerikäinen	Janakkalan Jana
539	Taika Koilahti	Turun Weikot Yleisurheilu
553	Tilda Lipasti	Helsingfors IFK

M22 60m		
31	Aleksi Sairanen	Helsingfors IFK
54	Arttu Paananen	Esbo IF
98	Eliel Pohjolainen	Kuopion Reipas
181	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
255	Juho Rönkä	Janakkalan Jana
323	Leo Uusimäki	Kenttäurheilijat -58
368	Mikael Granqvist	IF Sibbo-Vargarna
379	Mouctar Diallo	Savonlinnan Riento
452	Pyry Keränen	Karkkilan Pojat
503	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
560	Tuukka Huuskola	Esbo IF
568	Valtteri Kalliokulju	Liedon Parma
569	Valtteri Välläri	Janakkalan Jana
600	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
604	Ville Hyttinen	Kuopion Reipas

M22 3000m		
48	Antti Ihamäki	Alajärven Ankkurit
85	Eero Heinonen	Turun Urheiluliitto
229	Jiri Karjalainen	Joensuun Kataja
436	Pekka Antikainen	Turun Toverit
494	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
618	Wilho Hautala	Lahden Ahkera

M22 Pituus		
57	Arttu Tyystjärvi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
244	Joona Forsgren	Maarian Mahti
378	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
452	Pyry Keränen	Karkkilan Pojat

 
 
Lauantai:
N17 800m		
12	Ada Koskelainen	Karhulan Urheilijat
35	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
104	Elina Paavola	Lohtajan Veikot
115	Emilia Tala	Viipurin Urheilijat
127	Enni Katajalaakso	Kannuksen Ura
152	Hanna-Maija Siltanen	Helsingin Kisa-Veikot
159	Heljä-Viivi Unkila	Turun Urheiluliitto
187	Ingrid Jalas	Helsingin Tarmo
189	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
200	Janette Vänttinen	Porvoon Urheilijat
210	Jenna Maukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
213	Jenna-Julia Kettunen	Kuopion Reipas
267	Juulia Tala	Viipurin Urheilijat
276	Kaisla Keiski	Gamlakarleby IF
324	Liisa Jalava	Turun Urheiluliitto
347	Maria Peltoniemi	Tampereen Pyrintö
388	Nella Varjas	Espoon Tapiot
389	Nelli Hiippavuori	Turun Urheiluliitto
396	Nikita Kumpulainen	Helsingin Kisa-Veikot
445	Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera
471	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura
502	Sanni Markkanen	Helsingin Kisa-Veikot
512	Selina Rintala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
520	Siiri Ojanen	Turun Urheiluliitto
537	Suzette Finne	IK Falken
571	Veera Helkama	Salon Vilpas
584	Venla Häkkinen	Joensuun Kataja
585	Venla Harala	Tampereen Pyrintö
586	Venla Marjanen	Kaipolan Vire
589	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat

N17 300m aidat		
14	Adeliina Kemppainen	Pohjan Koitto
94	Eeva Samberg	Helsingin Kisa-Veikot
117	Emilia Voutilainen	Helsingin Kisa-Veikot
155	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
175	Iina Holopainen	Helsingfors IFK
299	Krista Korhonen	Helsingin Kisa-Veikot
327	Linda Leveelahti	Helsingfors IFK
417	Olivia Chandras	Espoon Tapiot
475	Roosa Toivonen	Helsingin Kisa-Veikot
517	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö
532	Soyoung Teatini	Oulun Pyrintö
587	Venla Pulkkanen	Lahden Ahkera
608	Vilma Hakala	Espoon Tapiot

N17 Korkeus		
2	Aada Mikkilä	Seinäjoen Seudun Urheilijat
18	Aino Koskela	Riihimäen Kisko
64	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
137	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö
144	Fina Backholm	Vasa IS
158	Heljä Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot
165	Henna Jalovaara	Riihimäen Kisko
170	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat
175	Iina Holopainen	Helsingfors IFK
205	Janna Siegfrids	Vasa IS
265	Juulia Inkinen	Lahden Ahkera
332	Lotta Putkiranta	Espoon Tapiot
341	Maiju Saukkosaari	Tampereen Pyrintö
373	Milka Riiali	Imatran Urheilijat
386	Nea Luokkanen	Himangan Urheilijat
478	Saana Peura	Tervolan Terävä
486	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö
595	Victoria Lindberg	IF Sibbo-Vargarna
622	Wolferiina Mörönen	Turun Urheiluliitto

N17 Kolmiloikka		
18	Aino Koskela	Riihimäen Kisko
113	Emilia Heino	Tampereen Pyrintö
131	Essi Eriksson	Helsingin Kisa-Veikot
185	Ilona Ruohola	Turun Urheiluliitto
202	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38
310	Laura Koivukoski	Eurajoen Veikot
326	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
359	Meeri Elomaa	Seinäjoen Seudun Urheilijat
384	Nea Lento	Tampereen Pyrintö
391	Nelli-Rosa Korpua	Porin Yleisurheilu
416	Olivia Bojang	Veitsiluodon Kisaveikot
476	Rosa Muurasniemi	Tampereen Pyrintö
478	Saana Peura	Tervolan Terävä
479	Saana Takala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
519	Siiri Metsälä	Esbo IF
617	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat

N17 3000m kävely		
8	Aava Sevonkari	Keravan Urheilijat
112	Ellen Seisto	Espoon Tapiot
132	Essi Hietula	Tapanilan Erä
134	Essi Urpalainen	Imatran Urheilijat
161	Helmi Köykkä	Rekolan Raikas
169	Heta Veikkola	Lapuan Virkiä
174	Iida Salmela	Kauhavan Wisa
191	Inka Sakkara	Elimäen Vauhti

M17 800m		
15	Adnan Vuorinen	Esbo IF
30	Aleksi Rajaniemi	Lahden Ahkera
49	Antti Juvonen	Oulun Pyrintö
59	Atte Nevala	Kenttäurheilijat -58
62	Benjamin Lee	Helsingin Kisa-Veikot
88	Eetu Kalske	Espoon Tapiot
145	Frans Koivula	Seinäjoen Seudun Urheilijat
217	Jere Raunio	Helsingin Kisa-Veikot
228	Jiri Juntunen	Limingan Niittomiehet
230	Joakim Pitkänen	Pohjan Koitto
235	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet
251	Josef Höglund	IK Falken
260	Jussi Alastalo	Lahden Ahkera
262	Justus Luonela	Lahden Ahkera
306	Lassi Korpijärvi	Toholammin Urheilijat
352	Markus Serenius	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
410	Okko Vuorikoski	Lahden Ahkera
423	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
453	Pyry Suojanen	Turun Urheiluliitto
454	Pyry Terä	Lahden Ahkera
504	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
510	Saska Rauhala	Helsingin Kisa-Veikot
544	Teo Penttinen	Lahden Ahkera
563	Tuure Haapanen	Turun Urheiluliitto
582	Veikko Huuskonen	Posion Pyrintö
597	Viktor Björkell	Vasa IS
603	Ville Harju	Kenttäurheilijat -58
614	Wäinö Hautala	Lahden Ahkera
616	Walter Törnwall	Esbo IF

M17 Seiväs		
25	Albin Lundberg	Vasa IS
32	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö
36	Andrei Kiviharju	Esbo IF
46	Anton Purola	Oulun Pyrintö
79	Eeli Heikkilä	Turun Urheiluliitto
250	Joonatan Kemppainen	Pihtiputaan Tuisku
252	Juho Alasaari	Laihian Luja
398	Niklas Tallqvist	Borgå Akilles
412	Oliver Helenius	Turun Urheiluliitto
427	Oskari Henttinen	Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
430	Otto Junnila	IF Sibbo-Vargarna

M17 300m aidat		
9	Abdinain Moalin	Helsingfors IFK
10	Abdirahiim Salah	Helsingfors IFK
36	Andrei Kiviharju	Esbo IF
50	Antti Pihlavisto	Helsingin Kisa-Veikot
60	Atte Timgren	Helsingin Kisa-Veikot
84	Eemil Porvari	Hartolan Voima
168	Henrik Tapio	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
171	Hugo Limnell	Helsingfors IFK
193	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö
231	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
234	Johannes Åhman	IF Drott
284	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö
354	Matias Komi	IF Sibbo-Vargarna
357	Matvei Telov	Helsingfors IFK
409	Okko Tiilikainen	Viipurin Urheilijat
414	Oliver Westerlund	Helsingin Kisa-Veikot
487	Sakari Vallius	Joensuun Kataja
493	Samu Friberg	Viipurin Urheilijat

M17 Pituus		
7	Aaro Syväniemi	Ilmajoen Kisailijat
16	Adrian Björkgren	IF Drott
55	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
61	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat
82	Eelis Snåre	Lahden Ahkera
84	Eemil Porvari	Hartolan Voima
136	Evangelos Spartiotis	Espoon Tapiot
218	Jere Virta	Vaasan Toverit
220	Jermu Vihmakoski	Turun Urheiluliitto
237	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
336	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
344	Manu Metsäkangas	Lahden Ahkera
377	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento
408	Nuutti Kokko	Turun Urheiluliitto
411	Oliver Enqvist	IF Sibbo-Vargarna
429	Otso Mikkilä	Imatran Urheilijat
434	Patrick Lindberg	Vihdin Viesti
435	Patrik Jakonen	Nakkilan Vire
606	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat

M17 Kuula		
32	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö
53	Arttu Härkönen	Savonlinnan Riento
221	Jesse Sorvari	Borgå Akilles
247	Joonas Pulkkinen	Ristiinan Urheilijat
317	Lauri Pimiä	Saarijärven Pullistus
328	Linus Nurminen	Kristiinan Urheilijat
365	Miika Lahtonen	Mynämäen Isku
397	Niklas Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat
409	Okko Tiilikainen	Viipurin Urheilijat
493	Samu Friberg	Viipurin Urheilijat
540	Taneli Karvonen	Mynämäen Isku
605	Ville Myllyaho	Kuivasjärven Aura

M17 3000m kävely		
239	Jonathan Ekberg	Esbo IF
458	Rasmus Lerstrand	Vasa IS
534	Sulo Aalto	Janakkalan Jana

M19 400m		
58	Asseri Välimäki	Noormarkun Nopsa
65	Carl-Ivar Back	IF Sibbo-Vargarna
67	Chibunna Ezeabasirim	Helsingin Kisa-Veikot
78	Eeki Kokkonen	Joensuun Kataja
83	Eelis Uitto	Viipurin Urheilijat
96	Elias Jrad	Kenttäurheilijat -58
97	Elias Tuominen	Naantalin Löyly
178	Iiro Pitkänen	Pohjan Koitto
249	Joonatan Junkkala	Vammalan seudun Voima
259	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö
261	Jussi Julkunen	Kuopion Reipas
273	Kabongu Tshibangu	Vasa IS
307	Lassi Kuva	Lahden Ahkera
315	Lauri Klinga	Helsingin Kisa-Veikot
321	Leevi Kallio	Lahden Ahkera
400	Niko Viljola	Helsingin Kisa-Veikot
422	Olli Ahlgren	Lahden Ahkera
469	Robin Kronqvist	IK Falken
470	Robin Lainto	Turun Urheiluliitto
472	Roope Kangasvieri	Toholammin Urheilijat
555	Tommi Mäkinen	Helsingin Kisa-Veikot
579	Veeti Lapveteläinen	Lapinlahden Veto
607	Ville Yli-Kivistö	Vantaan Salamat

M19 3000m		
29	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
201	Jani Juntunen	Limingan Niittomiehet
256	Juho-Kusti Sivosavi	Turun Weikot Yleisurheilu
259	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö
280	Kalle Turunen	Limingan Niittomiehet
355	Matias Meriläinen	Nurmijärven Yleisurheilu
367	Mika Kotiranta	Joensuun Kataja
380	Mustafe Muuse	Turun Urheiluliitto
399	Niko Putkinen	Karhulan Katajaiset
428	Oskari Silvennoinen	Joensuun Kataja
495	Samuel Auvinen	Joensuun Kataja
566	Väinö Venetjoki	Gamlakarleby IF
615	Walte Hautala	Lahden Ahkera

M19 Korkeus		
66	Casper Tillander	IF Sibbo-Vargarna
71	Daniel Kosonen	Tampereen Pyrintö
308	Lassi Saarela	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
601	Ville Eikkula	Tampereen Pyrintö

M19 Pituus		
5	Aaro Davidila	Lapin Lukko
27	Aleksi Hakanen	Lauttakylän Luja
78	Eeki Kokkonen	Joensuun Kataja
227	Jimi Nukala	Vasa IS
270	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat
283	Karim Echahid	Lahden Ahkera
301	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
303	Lasse Hämelahti	Janakkalan Jana
455	Rasmus Hiltunen	Savonlinnan Riento
623	Michael Niskala	Kenttäurheilijat -58

M19 Kuula		
6	Aaro Leinonen	Rymättylän Soihtu
87	Eero Virtanen	Imatran Urheilijat
246	Joonas Karppinen	Kuivasjärven Aura
271	Kaapo Kolari	Varkauden Kenttä-Veikot
594	Vesa Leveelahti	Virtain Urheilijat
602	Ville Halonen	Pyhäselän Urheilijat
M19 5000m kävely		
320	Lauri Tossavainen	Savonlinnan Riento
N19 400m		
17	Aino Eno	Lauttakylän Luja
99	Elin Mickos	IF Sibbo-Vargarna
130	Erin Karjalahti	Nurmijärven Yleisurheilu
147	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö
163	Helmi Vuorimaa	Lahden Ahkera
337	Madeleine Glasberg	Vasa IS
342	Maisa Laakso	IF Drott
343	Malva Nylund	Vasa IS
349	Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö
360	Meeri Salomaa	Esbo IF
363	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot
442	Pihla Tiilikainen	Viipurin Urheilijat
448	Pinja Purola	Oulun Pyrintö
467	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
521	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
577	Veera Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot
N19 1500m		
20	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö
76	Edith Eikkinen	Kenttäurheilijat -58
163	Helmi Vuorimaa	Lahden Ahkera
173	Iida Pyykönen	Nurmeksen Sepot
208	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö
292	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö
331	Lotta Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
335	Lumi Laitinen	Oulun Pyrintö
340	Maija Tukeva	Ähtärin Urheilijat
350	Marianne Myllylä	Kuusamon Erä-Veikot
382	Nathalie Blomqvist	IK Falken
385	Nea Lilja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
489	Salla Laukkanen	Lahden Ahkera
523	Siiri Silvennoinen	Joensuun Kataja
591	Venla Turakainen	Helsingin Tarmo

N19 Seiväs		
291	Kiia Jullenmaa	Porin Yleisurheilu
374	Minttu Koskiaho	Karijoen Tappara
474	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
485	Saga Andersson	Esbo IF
562	Tuuli Kujala	Seinäjoen Seudun Urheilijat

N19 Kolmiloikka		
40	Anni Sinelampi	Lahden Ahkera
110	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura
190	Inka Puumalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot
309	Laura Koivisto	Jyväskylän Kenttäurheilijat
348	Maria Peura	Tervolan Terävä
375	Minttu Mattinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
466	Riikka Pitkänen	Savonlinnan Riento
513	Selma Saarinen	Lappajärven Veikot
530	Sofia Storbjörk	IF Åsarna
549	Tiia Neuvonen	Parikkalan Urheilijat
588	Venla Rutanen	Kuivasjärven Aura
N19 3000m kävely		
392	Netta Tuusjärvi	Helsingfors IFK
437	Peppi Ahponen	Pyhäselän Urheilijat
592	Venla-Nora Nirkkonen	Turun Weikot Yleisurheilu

M22 400m		
47	Anton Tallbacka	Helsingfors IFK
73	Daniel Savolainen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
143	Filiph Johansson	Gamlakarleby IF
182	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38
206	Janne Kanerva	Lahden Ahkera
318	Lauri Siltanen	Helsingfors IFK
323	Leo Uusimäki	Kenttäurheilijat -58
379	Mouctar Diallo	Savonlinnan Riento
557	Tuomas Lehtonen	Liedon Parma

M22 1500m		
85	Eero Heinonen	Turun Urheiluliitto
141	Felix Forsgård	IF Nykarlebynejden
206	Janne Kanerva	Lahden Ahkera
229	Jiri Karjalainen	Joensuun Kataja
297	Konsta Hämäläinen	Sulkavan Urheilijat -41
370	Mikko Hirvonen	Joensuun Kataja
436	Pekka Antikainen	Turun Toverit
494	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
496	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet
559	Tuomas Puputti	IF Raseborg
618	Wilho Hautala	Lahden Ahkera

M22 Korkeus		
356	Matias Mustonen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu

M22 Kolmiloikka		
51	Antti Tiekso	Turun Weikot Yleisurheilu
57	Arttu Tyystjärvi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
72	Daniel Ofosu	Turun Weikot Yleisurheilu
583	Veikko Nugraha	Espoon Tapiot

M22 5000m kävely		
194	Jaakko Määttänen	Espoon Tapiot

N22 400m		
19	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
42	Annika Hannola	Helsingin Kisa-Veikot
138	Eveliina Ojala	Soinin Sisu
151	Hanna Frostdahl	IK Falken
160	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura
302	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
325	Liisa Sätilä	Espoon Tapiot
330	Lotta Lahtinen	IF Raseborg
525	Silja Kempas	Joensuun Kataja
542	Taru Väisänen	Oulun Pyrintö
613	Viola Westling	Turun Urheiluliitto
620	Wilma Lassfolk	IF Kraft

N22 1500m		
119	Emma Katajalaakso	Kannuksen Ura
156	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Jasmin Tukiainen	Pyhäselän Urheilijat
286	Katri Gauriloff	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
403	Ninni Löf	Kalajoen Junkkarit
509	Sara-Elise Ruokonen	Kuusjoen Humu

N22 Seiväs		
167	Henriikka Könönen	Kuivasjärven Aura
312	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot
346	Maria Kytölä	Nurmijärven Yleisurheilu
444	Pinja Koivumäki	Lauttakylän Luja

N22 Kuula		
139	Eveliina Rouvali	Kuopion Reipas
157	Helena Leveelahti	Virtain Urheilijat
166	Henna Sallinen	Savonlinnan Riento
176	Iina-Kaisa Mäkelä	Kenttäurheilijat -58
212	Jenna Vanhala	Kuivasjärven Aura
535	Suvi Arvela	Vehmaan Kiisto

N22 3000m kävely		
41	Anniina Kivimäki	Lapuan Virkiä
101	Elina Heikkinen	Oulun Pyrintö
129	Enni Nurmi	Espoon Tapiot


 
Sunnuntai

M17 300m		
68	Dani Lirkki	Jyväskylän Kenttäurheilijat
70	Daniel Keane	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
136	Evangelos Spartiotis	Espoon Tapiot
193	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö
231	Joel Turkka	Tampereen Pyrintö
237	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
258	Julius Lehto	Tampereen Urheilijat -38
322	Leevi-Kalle Heikkilä	Jyväskylän Kenttäurheilijat
357	Matvei Telov	Helsingfors IFK
394	Niilo Mustalahti	Seinäjoen Seudun Urheilijat
408	Nuutti Kokko	Turun Urheiluliitto
457	Rasmus Lehikoinen	Joensuun Kataja
459	Rasmus Martin	IF Sibbo-Vargarna
468	Robert Silenko	Lauttakylän Luja
488	Sakke Petäjäsaari	Valkealan Kajo
561	Tuukka Koskinen	Lahden Ahkera

M17 1500m		
10	Abdirahiim Salah	Helsingfors IFK
30	Aleksi Rajaniemi	Lahden Ahkera
59	Atte Nevala	Kenttäurheilijat -58
62	Benjamin Lee	Helsingin Kisa-Veikot
145	Frans Koivula	Seinäjoen Seudun Urheilijat
228	Jiri Juntunen	Limingan Niittomiehet
235	Johannes Helander	Limingan Niittomiehet
239	Jonathan Ekberg	Esbo IF
251	Josef Höglund	IK Falken
260	Jussi Alastalo	Lahden Ahkera
262	Justus Luonela	Lahden Ahkera
306	Lassi Korpijärvi	Toholammin Urheilijat
352	Markus Serenius	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
410	Okko Vuorikoski	Lahden Ahkera
423	Onni Ikonen	Hankasalmen Hanka
431	Otto Lintula	Viipurin Urheilijat
432	Otto Vilpponen	Kuopion Reipas
453	Pyry Suojanen	Turun Urheiluliitto
458	Rasmus Lerstrand	Vasa IS
504	Santtu Heikkinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
510	Saska Rauhala	Helsingin Kisa-Veikot
544	Teo Penttinen	Lahden Ahkera
563	Tuure Haapanen	Turun Urheiluliitto
582	Veikko Huuskonen	Posion Pyrintö
597	Viktor Björkell	Vasa IS
603	Ville Harju	Kenttäurheilijat -58
614	Wäinö Hautala	Lahden Ahkera

M17 60m aidat		
9	Abdinain Moalin	Helsingfors IFK
10	Abdirahiim Salah	Helsingfors IFK
16	Adrian Björkgren	IF Drott
32	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö
34	Alexander Björkgren	IF Drott
50	Antti Pihlavisto	Helsingin Kisa-Veikot
52	Arttu Ahola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
55	Arttu Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
60	Atte Timgren	Helsingin Kisa-Veikot
146	Fredrik Björkqvist	IF Åsarna
171	Hugo Limnell	Helsingfors IFK
172	Ibrahim El Mrabt	Espoon Tapiot
193	Jaakko Linnus	Tampereen Pyrintö
219	Jeremi Siimes	Turun Urheiluliitto
238	Jonatan Sperryn	Espoon Tapiot
269	Juuso Pyyhtiä	Lahden Ahkera
344	Manu Metsäkangas	Lahden Ahkera
354	Matias Komi	IF Sibbo-Vargarna
357	Matvei Telov	Helsingfors IFK
414	Oliver Westerlund	Helsingin Kisa-Veikot
487	Sakari Vallius	Joensuun Kataja
565	Väinö Ripatti	Savonlinnan Riento
606	Ville Toivonen	Ähtärin Urheilijat

M17 Korkeus		
63	Benjamin Oittinen	Pyhäselän Urheilijat
84	Eemil Porvari	Hartolan Voima
95	Ehklu Htoo	Lapinlahden Veto
245	Joona Koski	Nummen Kipinä
282	Kare Lysmä	Helsingin Kisa-Veikot
427	Oskari Henttinen	Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
429	Otso Mikkilä	Imatran Urheilijat
543	Teemu Laurikainen	Oriveden Ponnistus

M17 Kolmiloikka		
28	Aleksi Huotari	Pohjan Koitto
32	Aleksi Savolainen	Tampereen Pyrintö
50	Antti Pihlavisto	Helsingin Kisa-Veikot
60	Atte Timgren	Helsingin Kisa-Veikot
61	Aukusti Jaskari	Seinäjoen Seudun Urheilijat
82	Eelis Snåre	Lahden Ahkera
237	Jonatan Kinnunen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
284	Kasperi Valonen	Tampereen Pyrintö
336	Luukas Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
377	Miska Käyhkö	Savonlinnan Riento
565	Väinö Ripatti	Savonlinnan Riento
605	Ville Myllyaho	Kuivasjärven Aura

N17 300m		
35	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
37	Anna Pursiainen	Espoon Tapiot
120	Emma Mäkikallio	Pohjan Koitto
135	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit
155	Heidi Salminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
189	Inka Metsämäki	Seinäjoen Seudun Urheilijat
198	Janette Lohilahti	Helsingfors IFK
232	Johanna Kulmala	Jyväskylän Kenttäurheilijat
285	Katja Luukkola	Leppävaaran Sisu
287	Katri Kaijanniemi	Vantaan Salamat
327	Linda Leveelahti	Helsingfors IFK
388	Nella Varjas	Espoon Tapiot
471	Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura
498	Sandra Piippo-Pinho	Helsingfors IFK
517	Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö
533	Stiina Kokkonen	Tampereen Urheilijat -38
541	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
573	Veera Kauhanen	Heinäveden Yleisurheilijat
608	Vilma Hakala	Espoon Tapiot
610	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö

N17 1500m		
35	Alisa Virtanen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
112	Ellen Seisto	Espoon Tapiot
115	Emilia Tala	Viipurin Urheilijat
118	Emma Hietaranta	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
122	Emma Ranta	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
127	Enni Katajalaakso	Kannuksen Ura
132	Essi Hietula	Tapanilan Erä
159	Heljä-Viivi Unkila	Turun Urheiluliitto
200	Janette Vänttinen	Porvoon Urheilijat
210	Jenna Maukonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
267	Juulia Tala	Viipurin Urheilijat
276	Kaisla Keiski	Gamlakarleby IF
324	Liisa Jalava	Turun Urheiluliitto
333	Lotta Tarvainen	Kuopion Reipas
347	Maria Peltoniemi	Tampereen Pyrintö
389	Nelli Hiippavuori	Turun Urheiluliitto
396	Nikita Kumpulainen	Helsingin Kisa-Veikot
445	Pinja Kotinurmi	Lahden Ahkera
512	Selina Rintala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
571	Veera Helkama	Salon Vilpas
584	Venla Häkkinen	Joensuun Kataja
585	Venla Harala	Tampereen Pyrintö
589	Venla Saari	Jyväskylän Kenttäurheilijat
593	Vera Nylander	Siilinjärven Ponnistus

N17 60m aidat		
13	Ada Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
14	Adeliina Kemppainen	Pohjan Koitto
18	Aino Koskela	Riihimäen Kisko
74	Edit Nurminen	Turun Urheiluliitto
117	Emilia Voutilainen	Helsingin Kisa-Veikot
135	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit
137	Eveliina Lehtola	Oulun Pyrintö
158	Heljä Halonen	Mikkelin Kilpa-Veikot
162	Helmi Saukkonen	Helsingin Kisa-Veikot
165	Henna Jalovaara	Riihimäen Kisko
170	Hilla Mikkilä	Imatran Urheilijat
175	Iina Holopainen	Helsingfors IFK
180	Iitu Heikkinen	Kuivasjärven Aura
198	Janette Lohilahti	Helsingfors IFK
299	Krista Korhonen	Helsingin Kisa-Veikot
310	Laura Koivukoski	Eurajoen Veikot
326	Lilli Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
327	Linda Leveelahti	Helsingfors IFK
395	Niina Karttunen	Savonlinnan Riento
404	Noora Hietala	Hyvinkään seudun Urheilijat
438	Peppi-Rosa Penttinen	Joensuun Kataja
475	Roosa Toivonen	Helsingin Kisa-Veikot
486	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö
499	Sani Rantalainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
529	Sofia Lindholm	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
531	Sonja Stång	Kuivasjärven Aura
541	Tanja Kokkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
587	Venla Pulkkanen	Lahden Ahkera
611	Vilma Lehtoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
619	Wilma Jungar	Esbo IF

N17 Seiväs		
109	Ella Niskala	Oulun Pyrintö
116	Emilia Tuomaala	Saloisten Salama
123	Emma Rovasalo	Hyvinkään seudun Urheilijat
125	Emmi Uusitalo	Karkkilan Pojat
133	Essi Melender	Vaasan Vasama
142	Fiinu Puustinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
148	Gea Zitting	Jyväskylän Kenttäurheilijat
290	Kiia Brandes	Hyvinkään seudun Urheilijat
329	Lotta Alasaukko-Oja	Tampereen Pyrintö
366	Miisa Koskiaho	Karijoen Tappara
418	Olivia Härkönen	Veitsiluodon Kisaveikot
524	Silja Andersson	Esbo IF
609	Vilma Hannula	Karhulan Katajaiset

N17 Pituus		
2	Aada Mikkilä	Seinäjoen Seudun Urheilijat
103	Elina Männikkö	Kuivasjärven Aura
113	Emilia Heino	Tampereen Pyrintö
185	Ilona Ruohola	Turun Urheiluliitto
202	Janika Jokinen	Tampereen Urheilijat -38
359	Meeri Elomaa	Seinäjoen Seudun Urheilijat
384	Nea Lento	Tampereen Pyrintö
387	Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento
391	Nelli-Rosa Korpua	Porin Yleisurheilu
404	Noora Hietala	Hyvinkään seudun Urheilijat
406	Noora Tiainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
416	Olivia Bojang	Veitsiluodon Kisaveikot
449	Pinja Ruoho	Lahden Ahkera
478	Saana Peura	Tervolan Terävä
479	Saana Takala	Seinäjoen Seudun Urheilijat
499	Sani Rantalainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
522	Siiri Salo	Jyväskylän Kenttäurheilijat
576	Veera Paasovaara	Oulun Pyrintö
610	Vilma Itälinna	Tampereen Pyrintö
617	Wilhelmiina Harju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
N17 Kuula		
1	Aada Koppeli	Jyväskylän Kenttäurheilijat
64	Camilla Forsberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
103	Elina Männikkö	Kuivasjärven Aura
126	Enni Aula	Pohjan Koitto
135	Eucabeth Kivikangas	Alajärven Ankkurit
150	Gita Reinholm	Karhulan Katajaiset
186	Ilona Vuori	Marttilan Murto
233	Johanna Tikkala	IF Kraft
265	Juulia Inkinen	Lahden Ahkera
362	Meri Elomaa	Tampereen Pyrintö
405	Noora Laakso	Juvan Urheilijat
426	Oona Viljanen	Oriveden Ponnistus
433	Patricia Kellgren	Helsingfors IFK
464	Riia Toivanen	Juankosken Kuohu
486	Saga Vanninen	Tampereen Pyrintö
507	Sara Savikko	Riihimäen Kisko
516	Siiri Elomaa	Tampereen Pyrintö
548	Tiia Matila	Kuortaneen Kunto
574	Veera Koskinen	Lahden Ahkera
575	Veera Laamanen	Heinolan Isku
612	Vilma Räsänen	Viitasaaren Viesti

M19 200m		
24	Akseli Sautila	Turun Urheiluliitto
89	Eetu Kumpulainen	Kuopion Reipas
96	Elias Jrad	Kenttäurheilijat -58
192	Isac Wedenberg	Borgå Akilles
222	Jesse Väyrynen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
261	Jussi Julkunen	Kuopion Reipas
296	Konsta Gröndahl	Paimion Urheilijat
303	Lasse Hämelahti	Janakkalan Jana
304	Lassi Hirvonen	Helsingfors IFK
305	Lassi Kaukonen	Helsingin Kisa-Veikot
358	Max Montin	Turun Urheiluliitto
440	Pietari Valoranta	Jyväskylän Kenttäurheilijat
511	Sebastian Björkman	Sjundeå IF
555	Tommi Mäkinen	Helsingin Kisa-Veikot
556	Topias Laine	Helsingin Kisa-Veikot

M19 800m		
29	Aleksi Kivelä	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
83	Eelis Uitto	Viipurin Urheilijat
90	Eetu Lindholm	Turun Urheiluliitto
201	Jani Juntunen	Limingan Niittomiehet
249	Joonatan Junkkala	Vammalan seudun Voima
259	Julius Mäkinen	Tampereen Pyrintö
280	Kalle Turunen	Limingan Niittomiehet
307	Lassi Kuva	Lahden Ahkera
315	Lauri Klinga	Helsingin Kisa-Veikot
319	Lauri Syväranta	Lahden Ahkera
321	Leevi Kallio	Lahden Ahkera
355	Matias Meriläinen	Nurmijärven Yleisurheilu
367	Mika Kotiranta	Joensuun Kataja
380	Mustafe Muuse	Turun Urheiluliitto
399	Niko Putkinen	Karhulan Katajaiset
400	Niko Viljola	Helsingin Kisa-Veikot
422	Olli Ahlgren	Lahden Ahkera
428	Oskari Silvennoinen	Joensuun Kataja
469	Robin Kronqvist	IK Falken
470	Robin Lainto	Turun Urheiluliitto
472	Roope Kangasvieri	Toholammin Urheilijat
495	Samuel Auvinen	Joensuun Kataja
566	Väinö Venetjoki	Gamlakarleby IF
615	Walte Hautala	Lahden Ahkera

M19 60m aidat		
23	Akim Rauf	Helsingin Kisa-Veikot
56	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38
67	Chibunna Ezeabasirim	Helsingin Kisa-Veikot
69	Daniel Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot
86	Eero Hirvinen	Kankaanpään Seudun Leisku
240	Joni Järvinen	Lahden Ahkera
268	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
283	Karim Echahid	Lahden Ahkera
308	Lassi Saarela	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
M19 300m aidat		
56	Arttu Tuominen	Tampereen Urheilijat -38
67	Chibunna Ezeabasirim	Helsingin Kisa-Veikot
69	Daniel Aaltonen	Helsingin Kisa-Veikot
268	Juuso Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
279	Kalle Stylman	Liedon Parma
351	Markus Hurri	Liedon Parma

M19 Seiväs		
179	Iiro Suutarinen	Ähtärin Urheilijat
195	Jami Siira	Tampereen Pyrintö
241	Joni Uolamo	Toijalan Vauhti
270	Juuso Toivonen	Ähtärin Urheilijat
308	Lassi Saarela	Länsi-Uudenmaan Urheilijat
506	Santtu Räsänen	Joensuun Kataja
515	Severi Niittymäki	Savonlinnan Riento
580	Veeti Vesalainen	Lahden Ahkera

M19 Kolmiloikka		
4	Aapo Karvinen	Vammalan seudun Voima
5	Aaro Davidila	Lapin Lukko
226	Jimi Huuho	Pyhäselän Urheilijat
301	Kristian Peltola	Jyväskylän Kenttäurheilijat
413	Oliver Kärki	Vaasan Vasama
455	Rasmus Hiltunen	Savonlinnan Riento
492	Sami Laakkonen	Helsingin Kisa-Veikot
623	Michael Niskala	Kenttäurheilijat -58

N19 200m		
140	Evelina Ojaniittu	Turun Weikot Yleisurheilu
209	Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä
243	Jonna Voutilainen	Kuopion Reipas
274	Kaisa Mikander	Esbo IF
277	Kaisla Torppa	Esbo IF
288	Kerttu Latvala	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
294	Kiia Paanila	Kuopion Reipas
311	Laura Lepistö	Porin Yleisurheilu
337	Madeleine Glasberg	Vasa IS
342	Maisa Laakso	IF Drott
343	Malva Nylund	Vasa IS
363	Mette Baas	Veitsiluodon Kisaveikot
439	Petra Häggqvist	Helsingin Kisa-Veikot
441	Pihla Kinnunen	Kuivasjärven Aura
443	Pinja Hirvilahti	Jyväskylän Kenttäurheilijat
450	Pirkitta Marjanen	Porin Yleisurheilu
461	Reeta-Mari Mäntyselkä	Kuopion Reipas
467	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
481	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot
508	Sara Siltala	Helsingin Kisa-Veikot
577	Veera Pudas	Veitsiluodon Kisaveikot

N19 800m		
3	Aada Miskala	Mikkelin Kilpa-Veikot
20	Aino Sikkinen	Tampereen Pyrintö
76	Edith Eikkinen	Kenttäurheilijat -58
108	Ella Koskiniemi	Espoon Tapiot
163	Helmi Vuorimaa	Lahden Ahkera
173	Iida Pyykönen	Nurmeksen Sepot
208	Jemina Forss	Tampereen Pyrintö
292	Kiia Keinonen	Tampereen Pyrintö
331	Lotta Mäkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
335	Lumi Laitinen	Oulun Pyrintö
340	Maija Tukeva	Ähtärin Urheilijat
349	Marianna Liukkonen	Oulun Pyrintö
350	Marianne Myllylä	Kuusamon Erä-Veikot
382	Nathalie Blomqvist	IK Falken
385	Nea Lilja	Jyväskylän Kenttäurheilijat
420	Olivia Koivuniemi	Kuivasjärven Aura
462	Reetta Joronen	Savonlinnan Riento
465	Riikka Lonkainen	Joensuun Kataja
467	Riina Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
489	Salla Laukkanen	Lahden Ahkera
521	Siiri Rainio	Jyväskylän Kenttäurheilijat
523	Siiri Silvennoinen	Joensuun Kataja

N19 60m aidat		
40	Anni Sinelampi	Lahden Ahkera
110	Ella Nisula	Kuivasjärven Aura
190	Inka Puumalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot
197	Janette Hanski	Karhulan Urheilijat
203	Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento
223	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot
275	Kaisa Pousi	Tampereen Pyrintö
289	Kia Kemppainen	Lahden Ahkera
345	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä
375	Minttu Mattinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
415	Olivia Ben Khalifa	Tampereen Pyrintö
446	Pinja Lehtinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
474	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
481	Saara Keskitalo	Espoon Tapiot
485	Saga Andersson	Esbo IF
567	Valentina Lemettinen	Seinäjoen Seudun Urheilijat
588	Venla Rutanen	Kuivasjärven Aura

N19 300m aidat		
17	Aino Eno	Lauttakylän Luja
99	Elin Mickos	IF Sibbo-Vargarna
130	Erin Karjalahti	Nurmijärven Yleisurheilu
147	Frida Hämäläinen	Tampereen Pyrintö
197	Janette Hanski	Karhulan Urheilijat
289	Kia Kemppainen	Lahden Ahkera
343	Malva Nylund	Vasa IS
345	Mari Heinonen	Kajaanin Kipinä
360	Meeri Salomaa	Esbo IF
442	Pihla Tiilikainen	Viipurin Urheilijat

N19 Korkeus		
121	Emma Nyman	IF Kraft
188	Inka Mehtola	Raahen Vesa
215	Jenny Skuthälla	IF Åsarna
223	Jessica Kähärä	Mikkelin Kilpa-Veikot
264	Jutta Väkeväinen	Lappajärven Veikot
348	Maria Peura	Tervolan Terävä
421	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö
460	Rebekka Sukselainen	Esbo IF
474	Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento
491	Salla Tuominen	Tampereen Pyrintö
567	Valentina Lemettinen	Seinäjoen Seudun Urheilijat

N19 Pituus		
75	Edith Berden	Helsingin Kisa-Veikot
190	Inka Puumalainen	Mikkelin Kilpa-Veikot
311	Laura Lepistö	Porin Yleisurheilu
348	Maria Peura	Tervolan Terävä
421	Olivia Mäkinen	Tampereen Pyrintö
424	Oona Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
446	Pinja Lehtinen	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
513	Selma Saarinen	Lappajärven Veikot

N19 Kuula		
114	Emilia Kangas	Seinäjoen Seudun Urheilijat
197	Janette Hanski	Karhulan Urheilijat
278	Kaisu Eskelinen	Maaningan Mahti
311	Laura Lepistö	Porin Yleisurheilu
361	Meiju Eskelinen	Maaningan Mahti
375	Minttu Mattinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
390	Nelli Talvitie	Hyvinkään seudun Urheilijat
401	Nilla Rättyä	Janakkalan Jana
500	Sanni Kuparinen	Janakkalan Jana
538	Taija Tirkkonen	Keiteleen Kunto

M22 200m		
31	Aleksi Sairanen	Helsingfors IFK
57	Arttu Tyystjärvi	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
98	Eliel Pohjolainen	Kuopion Reipas
143	Filiph Johansson	Gamlakarleby IF
182	Ilari Ryyppö	Tampereen Urheilijat -38
368	Mikael Granqvist	IF Sibbo-Vargarna
503	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
560	Tuukka Huuskola	Esbo IF
600	Viljami Hietaharju	Jyväskylän Kenttäurheilijat
604	Ville Hyttinen	Kuopion Reipas

M22 800m		
33	Alex Rauhala	Vasa IS
85	Eero Heinonen	Turun Urheiluliitto
141	Felix Forsgård	IF Nykarlebynejden
153	Hannes Holmback	IK Falken
206	Janne Kanerva	Lahden Ahkera
229	Jiri Karjalainen	Joensuun Kataja
297	Konsta Hämäläinen	Sulkavan Urheilijat -41
300	Kristian Backman	Imatran Urheilijat
318	Lauri Siltanen	Helsingfors IFK
370	Mikko Hirvonen	Joensuun Kataja
372	Mikko Rahkola	Pudasjärven Urheilijat
494	Samu Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
496	Samuli Hussa	Limingan Niittomiehet
559	Tuomas Puputti	IF Raseborg
618	Wilho Hautala	Lahden Ahkera

M22 60m aidat		
77	Edward Lindberg	IF Sibbo-Vargarna
81	Eelis Hirvinen	Kankaanpään Seudun Leisku
181	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
378	Miska Sundberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat
503	Santeri Kuusiniemi	Lempäälän Kisa Yleisurheilu
558	Tuomas Määttä	Turun Urheiluliitto
568	Valtteri Kalliokulju	Liedon Parma
M22 300m aidat		
47	Anton Tallbacka	Helsingfors IFK
77	Edward Lindberg	IF Sibbo-Vargarna
181	Ilari Manninen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
314	Lauri Eneh	Tampereen Urheilijat -38
557	Tuomas Lehtonen	Liedon Parma

M22 Seiväs		
45	Anton Kunnas	IF Sibbo-Vargarna
92	Eetu Turakainen	Turun Urheiluliitto
216	Jere Keskinen	Vaasan Toverit
371	Mikko Paavola	Alajärven Ankkurit
505	Santtu Koskiaho	Karijoen Tappara
554	Tommi Holttinen	Someron Esa
564	Urho Kujanpää	Tampereen Pyrintö

M22 Kuula		
236	Jonas Solvin	IK Falken
281	Kalle Yrjänä	Himangan Urheilijat
316	Lauri Lindqvist	Siilinjärven Ponnistus
497	Samuli Kyrönviita	Ikaalisten Urheilijat

N22 200m		
19	Aino Pulkkinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
21	Aino Tapio	IF Sibbo-Vargarna
106	Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot
124	Emma Tuomala	Helsingfors IFK
138	Eveliina Ojala	Soinin Sisu
154	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot
160	Helmi Kortetmaa	Kannuksen Ura
183	Ilona Kekkonen	Lahden Ahkera
196	Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö
295	Kira Kruuti	Helsingin Kisa-Veikot
325	Liisa Sätilä	Espoon Tapiot
376	Minttu Rinne	Saarijärven Pullistus
383	Nea Laine	Turun Urheiluliitto
483	Säde Honkala	Turun Urheiluliitto
490	Salla Parviainen	Esbo IF
501	Sanni Mahonen	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
528	Sofia Järvelin	Alavuden Urheilijat
550	Tiia Tammisalo	Esbo IF
613	Viola Westling	Turun Urheiluliitto

N22 800m		
119	Emma Katajalaakso	Kannuksen Ura
151	Hanna Frostdahl	IK Falken
156	Heini Ikonen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
199	Janette Niemi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
207	Jasmin Tukiainen	Pyhäselän Urheilijat
286	Katri Gauriloff	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
302	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
613	Viola Westling	Turun Urheiluliitto

N22 60m aidat		
39	Anni Siirtola	Helsingin Kisa-Veikot
102	Elina Kakko	Perttelin Peikot
154	Heidi Parikka	Helsingin Kisa-Veikot
196	Jandeh Jallow	Oulun Pyrintö
257	Julia Enarvi	Jyväskylän Kenttäurheilijat
312	Laura Ollikainen	Varkauden Kenttä-Veikot
334	Lotta Vento	Turun Urheiluliitto
346	Maria Kytölä	Nurmijärven Yleisurheilu
353	Mathilda Kvist	Vasa IS
407	Nora-Julia Isoluoma	Jyväskylän Kenttäurheilijat
598	Vilhelmiina Tornberg	Jyväskylän Kenttäurheilijat

N22 300m aidat		
42	Annika Hannola	Helsingin Kisa-Veikot
302	Kristiina Halonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
353	Mathilda Kvist	Vasa IS
447	Pinja Pikkupeura	Helsingfors IFK
490	Salla Parviainen	Esbo IF

N22 Korkeus		
102	Elina Kakko	Perttelin Peikot
107	Ella Junnila	Tampereen Pyrintö
176	Iina-Kaisa Mäkelä	Kenttäurheilijat -58
204	Janina Pykäri	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
338	Maija Marttila	Tampereen Urheilijat -38
376	Minttu Rinne	Saarijärven Pullistus
482	Saara Sinervo	Salon Vilpas
527	Sofia Heikonen	Veitsiluodon Kisaveikot

N22 Kolmiloikka		
11	Ada Koistinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
100	Elina Åkerlund	Tampereen Pyrintö
149	Gia Reinholm	Jyväskylän Kenttäurheilijat
204	Janina Pykäri	Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
225	Jessica Miettinen	Joensuun Kataja
313	Laura Rautiainen	Lahden Ahkera
480	Saara Hakanen	Helsingin Kisa-Veikot
536	Suvi Eerikäinen	Janakkalan Jana
553	Tilda Lipasti	Helsingfors IFK